KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759402
nr 1575 9402
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "En vinterdag i skogen". Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:33:37
30/10 18:28:37